M5 műsora

M4 Sport - 2018. december 13., csütörtök
01:45 Rövidpályás Úszó Világbajnokság
02:45 Labdarúgó Klubvilágbajnokság összefoglaló
03:10 Labdarúgó közvetítés
05:00 Hungaroring magazin
05:30 Kerékpártúra magazin
05:55 Jövünk!
06:30 Sporthíradó
07:35 Labdarúgó Klubvilágbajnokság összefoglaló
08:00 UEFA Bajnokok Ligája
10:00 Sporthíradó
10:35 Hungaroring magazin
11:05 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
11:50 M4 Sport stúdió
12:00 Rövidpályás Úszó Világbajnokság
13:45 M4 Sport stúdió
14:00 Fradi Tv
16:30 Pecatúra magazin
17:00 Sporthíradó
17:10 Skipper magazin
17:40 DVSC magazin
18:15 Női kézilabda Európa-bajnokság
19:50 M4 Sport stúdió
20:00 Labdarúgó közvetítés
21:30 M4 Sport stúdió
22:00 DVSC magazin
22:30 Sporthíradó
23:05 Rövidpályás Úszó Világbajnokság
M4 Sport - 2018. december 14., péntek
00:10 UEFA Bajnokok Ligája
02:05 Fradi Tv
02:35 Hungaroring magazin
03:05 Labdarúgó közvetítés
05:00 Skipper magazin
05:25 Pecatúra magazin
05:55 Hungaroring magazin
06:30 Sporthíradó
07:30 Labdarúgó közvetítés
09:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
10:00 Sporthíradó
10:35 Labdarúgó Klubvilágbajnokság összefoglaló
11:15 Skipper magazin
11:50 M4 Sport stúdió
12:00 Rövidpályás Úszó Világbajnokság
14:00 M4 Sport stúdió
14:15 Gillette World Sport 2018
14:50 UEFA Bajnokok Ligája
17:00 Sporthíradó
17:10 Startfejes magazin
17:45 M4 Sport stúdió
18:00 Kosárlabda közvetítés
19:45 M4 Sport stúdió
20:00 Irány Madrid!
20:45 Játékoskijáró
21:30 M4 Sport stúdió
21:45 Magyar Ring profi ökölvívó gála
23:30 M4 Sport stúdió
23:50 Rövidpályás Úszó Világbajnokság
M4 Sport - 2018. december 15., szombat
00:55 Kosárlabda közvetítés
02:50 Magyar Ring profi ökölvívó gála
04:45 Labdarúgó közvetítés
06:40 UEFA Bajnokok Ligája
07:45 Szabadidő magazin
08:15 Építők
08:45 UEFA Bajnokok Ligája
09:45 Irány Madrid!
10:30 Játékoskijáró
11:15 Startfejes magazin
11:45 M4 Sport stúdió
12:00 Rövidpályás Úszó Világbajnokság
13:45 M4 Sport stúdió
14:00 Labdarúgó Klubvilágbajnokság
15:55 Gillette World Sport 2018
16:30 M4 Sport stúdió
17:00 Labdarúgó közvetítés
18:45 M4 Sport stúdió
19:30 Labdarúgó közvetítés
21:15 M4 Sport stúdió
21:30 Góóól
22:30 Labdarúgó Klubvilágbajnokság